Den zamyšlení

Den zamyšlení slavíme v den narozenin zakladatele skautingu sira Roberta Baden-Powella (22. února 1857) a jeho ženy Olave (22. února 1889). Skauti z celého světa na sebe vzájemně myslí, organizují různé hry nebo se setkávají u ohňů. Svátek má skautům připomínat, že je jich na celém světě hodně a že všichni jsou si bratry a sestrami bez ohledu na barvu kůže, národnost či věk.

V našem středisku v sobotu nejblíže dni zamyšlení pořádáme setkání pro vedoucí všech oddílů spojené s nějakým zážitkem. Záleží nám na tom, aby alespoň občas probíhal program pro všechny skauty a skautky ve středisku, nejen pro mladší členy. V úplynulých letech jsme se setkali na zorbing fotbalu, lasergame, lezení na stěně i různých přednáškách.